sâmbătă, 25 septembrie 2010

Etapa II

Etapa a doua am jucat-o la Horia locul unde anul trecut am intrerupt seria de 10 victorii consecutive, asadar un meci pe un teren de pe care nu aveam prea multe amintiri placute .
Incepem meciulin atac si la o centrare in fata portii Cosmin Talpau este la locul potrivit si marcheaza pentru 1-0 .La un corner executat de Crecan Cristi Ersin Arif duce scorul la 2-0 cu o lovitura de cap . De la acest scor gazdele nu mai conteaza in atac pe teren existand pana la pauza o singura echipa pe teren scorul ajungand la 5-0 dupa inca 2 goluri inscrise de Cosmin Talpau si unul de Crecan Cristi cu un sut puternic din unghi.
Dupa pauza echipa nu reuseste sa isi pastreze aceasi concentrare din prima repriza nemaireusind sa marcheze decat o singura data din penalty prin Crecan Cristi .