joi, 14 aprilie 2011

Etapa 15 o etapa cu multe lucruri bune

Al doilea meci pe teren propriu din retur l-am disputat pe teren propriu in compania echipei National Somova. Primul meci al zilei, cel al juniorilor a fost un meci foarte frumos un meci in care echipa de juniori a demonstrat ca poate invinge pe oricine din campionat daca echipa este cat de cat completa scorul final a fost 3-1 pentru noi. La seniori victoria a fost mai clara de de atat scorul final fiind 7-1. Pe langa scorul categoric imbucurator este si jocul echipei care a fost foarte bun cu multe combinatii si faze de atac reusite, Marcatorii din acest meci au fost Rinja cu 3 goluri , Crecan 2 si Badica si Besliu cate 1. Imbucuratoare este si revenirea lui Iulian Sisu dupa o pauza indelungata acesta a intrat 15 minute pe finalul jocului