joi, 31 martie 2011

A doua etapa din retur

In etapa a doua a returului am primit vizita ultimei clasate Tractorul Horia. Am inceput meciul in urmatoarea formula Cranta,Fulga,Deca, Mavru,Comarzan, Lazar, Jalba, Badica, Ivanov, Rinja si Crecan, au mai intrat in repriza a doua Besliu in locul lui Deca, Ciocarlan in locul lui Ivanov si Fantanaru in locu lui Lazar. Asa cum era de asteptat Unirea Casimcea a castigat meciul la scor 5-1 (2-0 la pauza ) Marcatorii au fost Rinja 3 goluri si Crecan si Lazar cate unul. Echipa de juniori a castigat cu 3-0 prin neprezentarea echipei oaspete .

REZULTATE COMPELTE ETAPELE 12 SI 13

Rezultatele etapei a-12-a

TRIUMF CERNA - ARRUBIUM MACIN 4-1 GRANITUL BABADAG - UNIREA CASIMCEA 1-0 EOLICA BAIA - TRACTORUL HORIA 7-2 PESCARUSUL SARICHIOI - L.SL.CERCHEZA 0-2 FL.M.KOGALNICEANU - RAZELM JURILOVCA 1-3 NATIONAL SOMOVA - SAGEATA STEJARU 5-1

Rezultatele etapei a 13 a

GRANITUL BABADAG-TRIUMF CERNA 2-3 L.SL.CERCHEZA-ARRUBIUM MACIN 4-1 SAGEATA STEJARU-PESCARUSUL SARICHIOI 1-2 RAZELM JRILOVCA-NATIONAL SOMOVA 0-2 EOLICA BAIA-FL.M.KOGALNICEANU 4-3 UNIREA CASIMCEA-TRACTORUL HORIA 5-1