marți, 23 noiembrie 2010

Etapa X

In etapa a-X-a ne-am deplasat la vecinii nostrii din Stejaru pentru un meci ce se vroia a fi un derby al acelei etape . Pe un teren foarte bun, o vreme mai degraba de septembrie decat de noiembrie echipa noastra a facut un meci bun cu o repriza a doua in care si-a umilit pur si simplu adversarul. In prima repriza am inceput mai greu fiind condusi dupa un autogol al lui Lazar dar pana la pauza am preluat conducere printr-un penalty scos de Bogdan Rinja si transformat de Crecan si un gol marcat de acelasi Rinja .Dupa pauza a existat o singura echipa pe teren scorul final fiind de 1-10 golurile din a doua repriza fiind marcate de Talpau 3 , Crecan 1 , Ivanov 1, Arif 1,Jalba 1, Rinja 1 (daca am gresit marcatorii va rog sa ma corectati ). Echipa de juniori a castigat cu 7-1.